Našim cílem je být silnou a stabilní společností úspěšných lidí, kterých priorita je spokojenost a důvěra klientů.

Vize

Kdo jsme

Silná mezinárodní společnost Universal Makléřský Dům, a.s. byla založena v říjnu 2001 se zaměřením na životní pojištění. Během své činnosti se postupně vyprofilovala na makléřskou společnost. Díky tomu dokážeme nabídnout svým klientům komplexní servis ve všech sektorech finančního zprostředkování. V současnosti má naše společnost základní kapitál 1 000 000 €. Jako jedna z mála společností působíme na celém území České republiky. Jsme akceptovaným a nezávislým partnerem pro více než 30 významných finančních společností a aktivním členem Asociace Finančních Zprostředkovatelů (AFISP). Universal makléřský dům, a.s. od samého počátku intenzivně pracuje na neustálém zvyšování profesionality finančních zprostředkovatelů, etickém přístupu ke klientům, partnerům a konkurenci. Prostřednictvím širokého portfolia, které tvoří více než 900 produktů, a nezávislé finanční analýzy dokážeme klientům navrhnout optimální řešení. Struktura společnosti je tvořena tak, aby byl zajištěn její stabilní dynamický růst, flexibilita, kvalitní informační a vzdělávací systém a výhodné podmínky pro všechny spolupracovníky. Společně s námi můžete pracovat na svém osobním a profesionálním růstu, na budování firemní přátelské atmosféry a posílení důvěry s našimi klienty. Důkazem vhodně nastavených pracovních podmínek a výhodnosti spolupráce s Universale, je více než 600 stabilních členů naší interní obchodní sítě a přes 30 externích podnikatelských subjektů, spolupracujících moderní formou broker-poolu. Obě formy spolupráce nabízejí řadu rozdílných benefitů. V Universale jsme pyšní na to, že dokážeme kolegům dát na výběr a poskytnout jim přesně to, co jim vyhovuje.

O společnosti UMD Network

Společnost UMD Network, a.s. je na základě registrace u České národní banky, orgánu státního dozoru v pojišťovnictví, vedena jako pojišťovací agent a pojišťovací makléř ve smyslu zákona č. 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí a oprávněna k provádění zprostředkovatelské činnosti v oblasti pojišťovnictví.

UMD Network, a.s. vznikla v březnu roku 2016 jako logické pokračování další expanze úspěšné finančně poradenské mezinárodní společnosti UNIVERSAL maklérsky dom a.s., která od roku 2001 poskytuje komplexní služby ve všech oblastech finančního zprostředkování na slovenském trhu (www.universal.sk , www.ubp.sk).

SVOBODA

U nás si cestu, obsah i formu byznys modelu definujete sami. Plány, cíle, marketingovou a obchodní strategii si určíte jedině Vy.

Naším úkolem je poskytovat 100 % profesionální péči a zajistit Vám příjemné prostředí ve kterém Vám půjde práce od ruky. Všemi dostupnými prostředky Vás podpořiíme ve chvílích, kdy to budete potřebovat.

PARTNERSTVÍ

Po celou dobu naši spolupráce se můžete spolehnout na naši podporu, kterou zajišťuje tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi. Rádi se s vámi podělíme o 17leté Know-How z oblasti legislativy, regulace, marketingu i vzdělávání (produktové, obchodní, manažerské).

FÉROVOST

Nebudete mít nadřízeného ani vedením definované plány či centrální obchodní strategie.

Garantujeme, že naše spolupráce bude vedena v partnerském duchu, kde výchozím předpokladem je vzájemná rovnost. Řídíme se pravidlem Win-Win, tedy oboustranné výhodnosti.

PROFESIONALITA

Držíme krok s dnešní online dobou a chceme být lídrem v IT inovacích. Už dnes vás umíme vyzbrojit nejnovějšími elektronickými nástroji, mobilními aplikacemi, modulárním intranetem, online řešeními či možností biometrického podepisování smluv. Navíc všechny prvky pochází z naší vlastní programátorské dílny. Progresivním přístupem zrychlujeme procesy, šetříme váš čas, peníze a v neposlední řadě i životní prostředí.

IT NÁSTROJE

V UBP držíme slovo, na čem se dohodneme, to platí. Znakem spolehlivosti je dlouhodobá více než 17letá historie nadnárodní společnosti. Dalším znakem jsou nadstandardní vztahy s našimi obchodními partnery. Celou společnost zdobí rodinná atmosféra, kde základem úspěchu je vzájemné sdílení „Know-How“.

ALTERNATIVA

Jsme moderní alternativou pro všechny agenty (PFA, VFA, SFA) ať už samostatně fungujících nebo v klasických agenturních a MLM systémech. Spolupráce je určena především pro zkušenější kolegy, kteří hledají v oblasti finančního zprostředkování dostupné možnosti realizace vlastních představ o podnikání, a to bez zbytečné administrativní a neúměrné finanční zátěže. U nás si obsah i formu definujete sami.

0
Roční tradice
0
Obchodních partnerů
0
Zprostředkovatelů
0
Produktů
0
Klientů

Chci spolupracovat